IPv6 Lietuvoje

HDD ftp://ftp.kobra.ktu.lt - KTU 05 bendrabučio ftp serveris, pasiekiamas anonimiškai IPv6 protokolu.
ftp://ftp.litnet.lt - lietuviškas debian ir nemokamos programinės įrangos veidrodinis serveris, pasiekiamas anonimiškai.
Clock LITNET NTP serveriai pasiekiami per IPv6:
ntp1.litnet.lt - Stratum 1 NTP serveris
ntp2.litnet.lt - Stratum 1 NTP serveris
#irc irc://irc6.ktu.lt - IRC tinklas "Aitvaras" per IPv6.
irc://irc6.ktu.lt:+7668 - IRC tinklas "Aitvaras" per IPv6 + SSL.

IPv6 Užsienyje

RIPE IPv6 fundamentals - Video paskaitos anglų kalba, apie IPv6 veikimo pagrindus.
IPv6 Transition Mechhanisms - Video paskaitos apie perėjimo prie IPv6 mechanizmus (6in4, NAT64, DS-Lite, 6RD, 464XLAT).
g http://ipv6.google.com - Google paieškos puslapis pasiekiamas per IPv6. Jei esate tinklo administratorius ir jūsų tinklas turi peeringą su google, galite susitarti, kad google jūsų tinklui teiktų AAAA įrašus įprastiems google adresams (pvz www.google.com). Daugiau informacijos apie tai rasite čia: http://www.google.com/intl/en/ipv6/.
f http://www.v6.facebook.com - Facebook pasiekiamas per IPv6 tinklą.
HE http://ipv6.he.net/certification/ - Hurricane Electric IPv6 sertifikavimo programa. Puiki vieta pasitikrinti ir pagerinti IPv6 tinklų ir servisų administravimo įgūdžius. Užsiregistravus šiame puslapyje jums bus pateikiamos užduotys ir testai. Atlikus visus testus galima gauti marškinėlius ir į svetaines įterpiama logo patvirtinantį jūsų žinias.
The IPv4 Report http://www.potaroo.net/tools/ipv4 - Detali IPv4 adresų sunaudojimo ataskaitą ir prognozės. Šia ataskaita remiasi dauguma IPv4 adresų pabaigos skaičiuoklių.
Star Wars telnet://towel.blinkenlights.nl - Star Wars animacija per telnet. Tam, kad prisijungtumėte komandų eilutėje įveskite:
telnet towel.blinkenlights.nl
arba
nc towel.blinkenlights.nl 23
ShowIP Firefox plug-in https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/showip/ - Firefox priedas naršyklės kampe rodantis lankomos svetainės IP adresą. Rodomi abiejų versijų IP adresai - ir IPv4, ir IPv6. Naudojant šį priedą patogiai matosi ar svetainė palaiko IPv6.
C IPv6 API http://www.akkadia.org/drepper/userapi-ipv6.html - Trumpas gidas programuotuojams, kaip teisingai naudoti IPv6 API programuojant C kalba. Šis gidas naudingas ne tik rašant naujas nuo protokolo nepriklausančias programas, bet ir pridedant senoms programoms IPv6 palaikymą.
Nagios IPv6 patch Nagios exchange - IPv6 address definition patch - IPv6 patchas Nagios Core tinklo stebėjimo sistemai. Naudojant šį pataisymą kiekvienam stebimam įrenginiui paipldomai galima nurodyti ir IPv6 adresą.

Ryšio nustatymas

on - Protokolas veikia
unknown - Protokolas tikrinamas
off - Protokolas neveikia

Paryškintas protokolas naudojamas puslapiui pasiekti.


IPv4 adresas:
3.239.95.36
IPv6 adresas: